wtorek, 9 października 2012

Kołnierzyk

   Witam! Dzisiaj chciałam przedstawić kolejny sposób na wykonanie kołnierzyka. Materiały będą podobne do tych, których użyłam w jednym z pierwszych wpisów (czytaj: filcowy kołnierzyk), jednak  dzisiejsza metoda jest mniej pracochłonna i z pewnością nie obciąży w żaden sposób naszego portfela. Aby go wykonać należy zaopatrzyć się w arkusz filcu (3zł, EMPIK) oraz w 2-3 sznury plastikowych korali, które możemy kupić w internecie ( allegro, ok.7zł) lub w sklepach ze sztuczną biżuterią (ok.4zł). Używając gotowych sznurów korali zaoszczędzimy czas, gdyż nie będziemy musieli przyszywać każdego koralika z osobna oraz sprawimy, że konstrukcja naszego kołnierzyka będzie zwarta i uporządkowana.

   P.S. Niedługo uruchamiam sprzedaż moich wyrobów. Na aukcjach internetowych pojawią się m.in. podobne kołnierzyki oraz wiele innych dodatków, które wykonałam sama lub przerobiłam. Więcej informacji wkrótce...:)

 *
*


7 komentarzy:

 1. bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. super. sama mam taki z Primarka tylko cały kremowo-biały. Dałam za niego jakieś 3 funty czyli porównywalnie, a u nas w Polsce ceny podobnych zaczynają się od 40 zł:P także warto radzić sobie samemu xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja juz Naciu zamiawiam sobie jeden u Ciebie! Naprawdę, Twoje ręce czynią cuda!

  OdpowiedzUsuń
 4. A gdzie się podziały te seksowne usta z poprzednich fotek?

  Pozdrawiam,
  Anonimowy Kris

  OdpowiedzUsuń