wtorek, 18 września 2012

Sweet birds are made of this...

   Od dłuższego czasu sznurkowe bransoletki utrzymują się na pozycji jednych z najbardziej modnych i popularnych dodatków. Dzisiaj zaprezentuję jak wykonać podobną bransoletkę w domu. Zrobienie podstawy bransoletki nie zajmie nam więcej niż dwie minuty. Wystarczy zaopatrzyć się w bawełniany lub syntetyczny sznurek, który można kupić w sklepach z koralikami lub w pasmanteriach. Oto instrukcja wykonania takiej bransoletki:

 *Aby stworzyć regulowane zapięcie musimy wykonać specjalny węzeł. Dla przejrzystości użyłam dwóch różnych kolorów sznurków.     *Po nauczeniu się tego wiązania możemy zabrać się za wykonanie bransoletki.  Do jej zrobienia potrzebne nam będzie ok. 40-50 cm sznurka. 

*Gdy baza naszej bransoletki jest gotowa możemy zawiesić na niej dowolną zakupioną przez nas ozdobę. Oczywiście niepowtarzalne zawieszki możemy również wykonać sami, na przykład przy użyciu znanej Wam już masy FIMO. Ja tradycyjnie zdecydowałam się na wykonanie moich ulubionych ptaszków, którymi obdarowałam swego czasu połowę moich znajomych :). Zobaczcie efekty... *
 *

7 komentarzy:

 1. Jeju jakie piękne!!!! Zakochałam się w nich!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Shut up and take my money!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. ale super tutorial , fajnie Ci to wychodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie to jest śliczne! Muszę znaleźć jakieś fajne ozdóbki i biorę się do roboty.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super , super , super . Jesteś bardzo pomysłowa *.*
  Zapraszam do mnie :
  patrycjablog-art.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń